About Our School

Slatinice School. The right choice for your child…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

350

years of history

143

žáků

9

classes

Proč jsme ta správná volba

Od mateřské školy až do 9. třídy

Velmi částe střídání prostředí škol je pro dítě stresující a proto Vám naše škola nabízí pro dítě tu nejideálnější variantu. Nastoupí do mateřské školky a v prostředí pokračuje až do 9. třídy.

Ideální počty žáků ve třídách

Naše třídy tvoří kolektivy o počtu do 21 žáků, proto se můžeme více věnovat potřebám Vašich dětí a zajistit kvalitnější vzdělávání kterému dopomáhají i asistenti pedagoga.

Od družiny až po kroužky

Děti mají příležitost rozvíjet své schopnosti a dovednosti v široké nabídce zájmových kroužků které se snažíme neustále rozšiřovat. Věříme, že naše nabídka se vám líbí a můžeme tak ušetřit cenný čas při cesetování a ekonomickými výdaji.

Moderní výukové vybavení a metody

Jeden z pilířů úspěchů ve vzdělávání je potřeba sledovat trendy ve vzdělávání ale i v průmyslu a tím reagovat na modernizaci učeben a didaktických pomůcek. K tomu využíváme např. interaktivní LCD displeje/tabule, Laptopy, 3D tiskárny, VR, roboty

Odborníci dětem, rodičům a škole vždy po ruce

Ve škole disponujeme výchovným poradcem, metodikem prevence, kariérním poradcem. Úzce spolupracujeme s pedagogicko-psychologickou poradnou a dalšími odborníky a odbornými organizacemi.

Evaluace jako klíč k úspěchu

Zjišťujeme spokojenost s výukou, atmosférou ve škole, spokojeností s jídelnou a to vše ve spolupráci s dětmi, žáčky, zaměstnanci a rodiči. Pro rodiče pořádáme speciální akce kde je příležitost neformální diskuse.

Do you have any questions? Get in touch…

Zřizovatel

obec roku 2022

Doručovací adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 124,
783 42 Slatinice

Sociální sítě

Fakturační adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 64,
783 42 Slatinice
IČ: 116 37 269


©  Mateřská škola a Základní škola Slatinice | GDPR | mapa stránek | administrace

webdesign filipfrycak.cz