Naposledy aktualizováno 2 dubna, 2024

Rekonstrukce 1. stupně

Vážení a milí čtenáři,

blíží se nám plánovaná rekonstrukce 1. stupně a proto Vám píšeme bližší informace k samotnému procesu modernizace a rekonstrukce.
Zřizovatel školy v současnosti intenzivně pracuje na vyhlášení soutěže k projektu rekonstrukce 1. stupně naší ZŠ a nemůžeme tedy nyní s jistotu říci, jaký bude časový harmonogram rekonstrukce. Nyní se jeví jako nejbližší možný termín začátku rekonstrukce červen 2024. Vše bude zálež na průběhu a výsledku soutěže o tuto zakázku.
Potom, co budeme mít k dispozici bližší informace, budou všichni zákonní zástupci dětí a žáků MŠ a ZŠ Slatinice informováni o průběhu rekonstrukce. Budou Vám předány informace o tom, kde bude probíhat výuka jednotlivých tříd i o organizaci chodu školní družiny po dobu rekonstrukce.
Dle našeho plánu bude po dobu rekonstrukce výuka 1. – 5. třídy probíhat  v prostorách 2. stupně ZŠ, obecního úřadu a v případě potřeby v měsíci červen 2024 také v sokolovně.
Hned, jak budeme mít k dispozici informace o výsledku soutěže, budeme Vás informovat o podrobnostech plánované rekonstrukce.

obec roku 2022

Doručovací adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 124,
783 42 Slatinice

Fakturační adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 64,
783 42 Slatinice