Naposledy aktualizováno 26 srpna, 2024

Rekonstrukce 1. stupně

Vážení a milí čtenáři,

přinášíme další informace.

Aktuálně probíhá nové výběrové řízení na dodavatele rekonstrukce. Předběžný začátek zahájení rekonstrukce připadá na listopad. Budova je již plně vystěhována a připravena k rekonstrukci.

Rozložení tříd od nového školního roku je prozatím naplánován následovně:

1., 2. a 4. třída budou do začátku rekonstrukce na 1. stupni v omezených podmínkách,

3. a 5. třída – druhý stupeň

Družina:

• ranní 6:15 – 7:30 – družina na 1. stupni (všechny třídy)
  • po vyučování do 14:30 třídy – družina na 1. stupni (všechny třídy)
  • odpolední 14:30 – 17:00 – družina na 1. stupni (všechny třídy)

Vážení a milí čtenáři,

blíží se nám plánovaná rekonstrukce 1. stupně a proto Vám píšeme bližší informace k samotnému procesu modernizace a rekonstrukce.
Zřizovatel školy v současnosti intenzivně pracuje na vyhlášení soutěže k projektu rekonstrukce 1. stupně naší ZŠ a nemůžeme tedy nyní s jistotu říci, jaký bude časový harmonogram rekonstrukce. Nyní se jeví jako nejbližší možný termín začátku rekonstrukce září 2024. Vše bude zálež na průběhu a výsledku soutěže o tuto zakázku.
Potom, co budeme mít k dispozici bližší informace, budou všichni zákonní zástupci dětí a žáků MŠ a ZŠ Slatinice informováni o průběhu rekonstrukce. Budou Vám předány informace o tom, kde bude probíhat výuka jednotlivých tříd i o organizaci chodu školní družiny po dobu rekonstrukce.
Dle našeho plánu bude po dobu rekonstrukce výuka 1. – 5. třídy probíhat  v prostorách 2. stupně ZŠ, obecního úřadu a v případě potřeby také v sokolovně.