V síti: za školou

Milí čtenáři,

dne 9.2.2023 proběhlo u nás ve škole pro 6. a 7. třídou vzdělávací projekce dokumentu V síti: za školou, za přítomnosti režiséra Víta Klusáka. Děti měli příležitost po skončení dokumentu položit autorovi přímé dotazy a diskutovat nad problematikou kterou se vzdělávací dokument zabývá: sexting a kybergrooming. Vstupné za každého žáka ke streamované projekci dokumentu hradí naše škola.

16.3.2023 proběhne další streamování dokumentu za přítomnosti režiséra Víta Klusáka pro 8. a 9. třídu.

O dokumentu:
dokument se věnuje problematice rizikové online komunikace dětí (především dívek) s ostatními uživateli internetových služeb – zaměřuje se především na komnikaci dětí a dospělých (často tzv. sexuálních abuzérů či predátorů). V síti popisuje celou řadu rizikových fenoménů, zejména pak tzv. sexting a kybergrooming. Více informací zde: O filmu (vsitifilm.cz)

Zřizovatel

obec roku 2022

Doručovací adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 124,
783 42 Slatinice

Sociální sítě

Fakturační adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 64,
783 42 Slatinice
IČ: 116 37 269


©  Mateřská škola a Základní škola Slatinice | GDPR | mapa stránek | administrace

webdesign filipfrycak.cz