Titul EKO školy – ocenění

Vážení a milí čtenáři,

jsme si vědomi důležitosti a odpovědnosti vůči naší planetě a aktivnímu zlepšování životního prostředí v souladu se strategii obce Slatinice a proto jsme v průběhu tohoto školního roku usilovali o získání mezinárodního titulu EKO školy.

Rádi bychom Vás informovali, že naše škola po dlouhodobé a usilovné práci právě dnes obdržela výsledky od hodnotící komise a USPĚLI jsme v mezinárodní certifikaci škol pod garancí kvality Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy a obdrželi jsme titul EKO školy pro období 2023 – 2026. 

Děkujeme za spolupráci všem dětem, žákům, rodičům, pedagogům a vedení obce za spolupráci a podporu.


Certifikat-ZS-Slatinice

Zřizovatel

obec roku 2022

Doručovací adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 124,
783 42 Slatinice

Sociální sítě

Fakturační adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 64,
783 42 Slatinice
IČ: 116 37 269


©  Mateřská škola a Základní škola Slatinice | GDPR | mapa stránek | administrace

webdesign filipfrycak.cz