Setkání s vedením firmy Poclain a Carlini: Jak na sobě pracujeme a co nám pomáhá

Dnešní svět je plný výzev a příležitostí, které od nás vyžadují nejen schopnost reagovat, ale také aktivně řídit náš život a dosahovat úspěch.

Na setkáním s vedením společnosti Poclain a Carlini jsme se zaměřili v rámci rozvoje na 7 návyků Franklina Coveyho a to zejména na 5. návyk: Nejdříve se snažte pochopit, potom být pochopeni. Tak jsme se rozhodli a dohodli, kde nejlépe začít než ve škole, kde se formují základy pro budoucí úspěch?

Společně jsme sestavili osnovu naší schůze a přizvali i lektora 7 návyků Franklina Coveyho. V diskusi jsme pobírali způsoby, jak integrovat principy nejen tohoto návyku do vyučovacího procesu ve škole ale i do procesů ve výrobním závodě.  Dále jsme řešili, jak tyto návyky pomáhají budovat kulturu porozumění, respektu a spolupráce, což je základním kamenem pro úspěšné učení, ale i pro celý život.

Setkání s manažery a majiteli firem u nás ve škole na téma návyků Franklina Coveyho bylo inspirativní příležitostí pro vzájemné sdílení znalostí a zkušeností. Je skvělé, že toto setkání vede i k možné budoucí spolupráci.

Zřizovatel

obec roku 2022

Doručovací adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 124,
783 42 Slatinice

Sociální sítě

Fakturační adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 64,
783 42 Slatinice
IČ: 116 37 269


©  Mateřská škola a Základní škola Slatinice | GDPR | mapa stránek | administrace

webdesign filipfrycak.cz