Jak mluvit o válce

Je nesmírně těžké a bolestivé mluvit o válce, válka a konflikty nikdy nebudou společensky akceptovaným aktem, zároveň, nesmí být toto téma přehlíženo a zamlčováno, nebojme se o tom diskutovat a ba naopak je potřeba, abychom rovnali dezinformace které jsou úmyslně šířeny. Chceme povzbudit děti, aby se i nadále zajímaly o svět, vážily si mírových řešení problémů, zdravé společnosti a bez obav za námi chodily s dotazy a obavami a důvěřovaly v to, že svět může být bezpečné místo.

Zřizovatel

obec roku 2022

Doručovací adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 124,
783 42 Slatinice

Sociální sítě

Fakturační adresa

Mateřská škola a Základní škola Slatinice, p.o.
Slatinice 64,
783 42 Slatinice
IČ: 116 37 269


©  Mateřská škola a Základní škola Slatinice | GDPR | mapa stránek | administrace

webdesign filipfrycak.cz